Regulamin

 

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania ze sklepu internetowego działającego pod adresem: www.projekt-nisza.pl. Dokonanie zakupów wiąże się z  jego akceptacją.

Wykorzystujemy pliki cookie, np. do w celu zapamiętywania pozycji w koszyku.

Osoba kupująca ma obowiązek zapoznania się z opisem zakupionego towaru, z czasem oczekiwania na wysyłkę, rozmiarami oraz stosowania się do wyznaczonych zasad mierzenia np. w przypadku podawania wzrostu lub długości stopy.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany dostępności towaru oraz czasu oczekiwania na wysyłkę. O wszelkich zmianach informujemy na bieżąco.

Każda z oferowanych rzeczy wymagająca podania wymiarów, jest tworzona na miarę – indywidualnie dla osoby kupującej. Wiąże się to z brakiem możliwości zwrotu zakupionego towaru.

Zwrot towaru możliwy jest jedynie w przypadku wady lub niezgodności towaru z opisem.

W przypadku anulowania lub zmiany zamówienia po dokonaniu wpłaty kupujący ma obowiązek niezwłocznego poinformowania obsługę sklepu projekt-nisza.pl telefonicznie lub mailowo.

Osoba kupująca ma obowiązek podawania informacji prawdziwych. Nie ponosimy odpowiedzialności za błędnie podany adres wysyłki lub numer telefonu kontaktowego.

Informacje niezbędne do dokonania płatności wysyłane są w mailu po dokonaniu zamówienia.

Płatności realizowane są przelewem bankowym lub za pośrednictwem Paypal. W przypadku przelewu tradycyjnego, w tytule płatności należy umieścić numer zamówienia.

Przystąpienie do realizacji zamówienia następuje tuż po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Data aktualizacji regulaminu 5.05.2018 r.