logo dpd
wysylka swiat1

Wysyłka

Ze względu na to, że wszystkie oferowane przez nas rzeczy wytwarzane są ręcznie, a twórcy, z którymi współpracujemy często nie posiadają zaplecza wielkich pracowni, czas oczekiwania na wysyłkę nie może być precyzyjnie określony przed przystąpieniem do jego realizacji. W opisach towaru znajduje się przybliżony czas oczekiwania. Dopiero po złożeniu zamówienia będziemy w stanie precyzyjniej określić termin dostawy.

Średni czas oczekiwania na wysyłkę zamówionego towaru od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie wynosi 2 tygodnie. W pojedynczych przypadkach może się wydłużyć lub skrócić, co jest głównie zależne od ilości zamówień. Dokładamy wszelkich starań aby Twoje zamówienie było realizowane tak szybko jak to możliwe. O zmianie statusu informujemy na bieżąco w mailach lub telefonicznie.

Wszystkie rzeczy są pięknie pakowane i odpowiednio zabezpieczone. Dostarczamy za pośrednictwem kuriera DPD lub z Pocztą Polską. Wysyłamy również za granicę.

 

Płatność

W tej chwili akceptujemy dwie metody płatności:

Przelew bankowy na numer konta w banku Milenium 32 1160 2202 0000 0003 2926 5273. W tytule przelewu prosimy wpisać nr. zamówienia.

Płatność za pomocą PayPal dostępna do wyboru przy składaniu zamówienia.