Zasady ogólne i regulamin

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania ze sklepu internetowego działającego pod adresem: www.projekt-nisza.pl. Dokonanie zakupów wiąże się z  jego akceptacją.

Wykorzystujemy pliki cookie, np. do w celu zapamiętywania pozycji w koszyku.

Osoba kupująca ma obowiązek zapoznania się z opisem zakupionego towaru, z czasem oczekiwania na wysyłkę, rozmiarami oraz stosowania się do wyznaczonych zasad mierzenia np. w przypadku podawania wzrostu lub długości stopy.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany dostępności towaru oraz czasu oczekiwania na wysyłkę. O wszelkich zmianach informujemy na bieżąco.

Każda z oferowanych rzeczy jest tworzona dopiero po złożeniu zamówienia i opłaceniu go. Bardzo często są to rzeczy tworzone na miarę (np. sukienki) lub modyfikowane wedle uznania (np. plecaki – zmiana rozmiaru). Wiąże się to z brakiem możliwości zwrotu zakupionego towaru.

Zwrot towaru możliwy jest jedynie w przypadku wady lub niezgodności towaru z opisem, błędu po stronie sprzedawcy. W takim przypadku kupujący zobowiązany jest wysłać wadliwy towar w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. Zwrot kosztów zamówienia następuje nie później niż w ciągu 10 dni od momentu dotarcia przesyłki na nasz adres.

Ul. Wolności 40A/20 Chorzów 41-500 Polska.

W przypadku anulowania lub zmiany zamówienia po dokonaniu wpłaty kupujący ma obowiązek niezwłocznego poinformowania obsługę sklepu projekt-nisza.pl telefonicznie lub mailowo.

W przypadku gdy tworzenie zamówionego produktu jest w trakcie, nie ma możliwości zwrotu pieniędzy.

Osoba kupująca ma obowiązek podawania informacji prawdziwych. Nie ponosimy odpowiedzialności za błędnie podany adres wysyłki lub numer telefonu kontaktowego.

Informacje niezbędne do dokonania płatności wysyłane są w mailu po dokonaniu zamówienia.

Płatności realizowane są przelewem bankowym lub za pośrednictwem Paypal. W przypadku przelewu tradycyjnego, w tytule płatności należy umieścić numer zamówienia.

Przystąpienie do realizacji zamówienia następuje tuż po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Sklep www.projekt-nisza.pl jest zabezpieczony certyfikatem SSL. Oznacza to, że Twoje dane przesyłane na nasz serwer są w pełni szyfrowane.

Data aktualizacji regulaminu 18.05.2023 r.