logo dpd
wysylka swiat1

Wysyłka

Ze względu na to, że wszystkie oferowane przez nas rzeczy wytwarzane są ręcznie, a twórcy z którymi współpracujemy często nie posiadają zaplecza wielkich pracowni, czas oczekiwania na wysyłkę nie może być precyzyjnie określony przed przystąpieniem do jego realizacji. W opisach towaru znajduje się przybliżony czas oczekiwania. Dopiero po złożeniu zamówienia będziemy w stanie precyzyjniej określić termin dostawy.

Średni czas oczekiwania na wysyłkę zamówionego towaru od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie wynosi 2 tygodnie. W pojedynczych przypadkach może się wydłużyć lub skrócić, co jest głównie zależne od ilości zamówień. Dokładamy wszelkich starań aby Twoje zamówienie było realizowane tak szybko jak to możliwe. O zmianie statusu informujemy na bieżąco w mailach lub telefonicznie.

Wszystkie rzeczy są pięknie pakowane i odpowiednio zabezpieczone. Dostarczamy za pośrednictwem kuriera DPD lub z Pocztą Polską. Wysyłamy również za granicę.

Polska, Kurier DPD 15 zł – wysyłka do polski.

Europa, wysyłka Pocztą Polską 70 zł – wszystkie kraje UE

USA i reszta świata 150 zł

 

Płatność

W tej chwili akceptujemy dwie metody płatności:

Przelew bankowy na numer konta w banku Milenium 32 1160 2202 0000 0003 2926 5273. Odbiorca projekt-nisza.pl. W tytule przelewu prosimy wpisać nr. zamówienia.

Płatność za pomocą PayPal dostępna do wyboru przy składaniu zamówienia.

Nasz sklep zabezpieczony jest certyfikatem SSL. Oznacza to, że wszystkie dane przesyłane na serwer są w pełni szyfrowane.